Teknoloji

Kurumsal Hosting

İşletmelerin bilişim altyapılarından mükemmel verimlilik sağlaması odağıyla tasarlanan kurumsal hosting planları, yüksek performanslı web siteleri ve yüksek kotalı e-posta sistemlerinin bir arada sunulduğu barındırma çözümleridir.

İşletmelere ait web siteleri birçok yönden benzersiz ihtiyaçlara sahip olabilir. En temel hosting planlarında genelde standart siteler için bir alan adı ve beş adet e-posta adresi sunulan seçenekler söz konusudur. Ancak bu planlar işletmeler için yetersiz kalmaktadır. Kurumsal hosting planları ise her ölçekteki işletmenin ihtiyaç duyduğu özelliklere göre yapılandırılmıştır. İşletmeleri karmaşık BT altyapısı kurma ve sürekliliğini sağlama maliyetinden ve sorumluluğundan kurtarır.

Farklı periyotlarda yedekleme seçenekleri, mobil uyumlu sorunsuz e-posta sistemi ve yüksek performanslı web sitesi ihtiyaçları için güçlü donanımlardan yararlanmanızı sağlayan kurumsal hosting; her işletmenin rekabeti derinden hissettiği bu dijital dönüşüm çağında girişimcilerden esnafa, çeşitli organizasyonlardan büyük şirketlere kadar çok farklı ihtiyaçlara uyan çözümler sunmaktadır.

Performans

Bilindiği üzere sayfa yükleme hızı arama motoru sıralamasını etkilemektedir. İşletmeler web sitelerinde satış işlemleri yapılmıyor olsa bile standart hosting paketleri ile yola çıkarak site performansı konusunda sınırlamalar yaşama ihtimalini göze almamalıdır.

E-posta Sistemi

Müşteri ve paydaşlarınızla sorunsuz e-posta iletişimi kurmanız, alan adınıza özgü yüzlerce e-posta hesapları oluşturmanız, her bir hesap için kota ve yetki düzeyi belirlemeniz kurumsal hosting paketlerinin en önemli avantajlarındandır. Bunun marka itibarını güçlendirmede de etkili bir bileşen olduğu inkar edilemez. Ayrıca satışları artırmak ve web sitesine organik trafik çekmek isteyen her işletmenin faydalanması gereken en etkili pazarlama stratejilerinden biri olan e-mail marketing için de güçlü bir e-posta sistemi vazgeçilmezdir.

Veri Kurtarma

Veri kurtarma, profesyonel bir web barındırma hizmeti kiralamanın en büyük avantajlarından biridir. Sürekli, güncel yedeklemelerle verilerinizi her zaman güvende tutmanız çok önemlidir.

Herhangi bir nedenden veri kaybı yaşadığınızda hızlıca geri alamadığınız veriler yüzünden, işletmenizin iş süreçlerinin aksaması ve prestij kaybı yaşamanız olasıdır. Kurumsal hosting paketleri, tüm verilerinizin belirlediğiniz aralıklarla yedeklenmesini sağlayarak bu tip durumlardan zarar görmeden çıkmanızı sağlar.

7/24 Teknik Destek ve Özel Müşteri Temsilcisi

Kurumsal hosting paketleri, büyüme planlarınıza ve mevcut ihtiyaçlarınıza göre en doğru kararı vermenizi sağlayan ve olası sorunlarda direk ulaşabileceğiniz her işletmeye özel atanan müşteri temsilcileri sistemine de sahiptir.

Ayrıca ortaya çıkan olası sorunları hızlıca çözmek ve hem sitenizin, hem e-posta sisteminizin maksimum çalışma süresinde hizmet vermek için teknik destek ekipleri günün her saatinde yardımcı olmaya hazırdır. Unutmamalısınız ki küçük bir teknik aksaklık bile, sorunu çözebilecek uygun müşteri desteğinin olmaması nedeniyle web sitenizi erişilmez kılabilir.

Sonuç

Kurumsal hosting; standart hosting planlarının işletmenize sunabileceğinden daha profesyonel çözümlerle yol almanızı ve müşterilerinize üst düzey hizmet verebilmeniz için gereken tüm teknik donanıma sahip olmanızı sağlar.

Küçük işletmelerden, büyük e-ticaret sitelerine, yoğun kaynak gerektiren web sitelerinden yüksek trafikli sitelere kadar her ölçekteki hosting ihtiyacı için ideal çözümler sunar. BT altyapısı kurma ve sürekliliğini sağlama maliyetinden ve sorumluluğundan işletmeleri kurtaran kurumsal hosting, doğru hosting sağlayıcısı ile çalıştığınızda işletmenizin büyümesi için yapabileceğiniz en önemli yatırımlardan biri olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds