Gündelik Hayat

Aypa Mücevher Pırlanta Yüzük Modelleri ile Göz Kamaştırın 

Sektörün en ilham verici tasarımlarında imzası yer alan Aypa Mücevher, pırlanta yüzük koleksiyonuyla kullanıcılarını büyülemeye devam ediyor. Bir süre için satışa sunduğu tüm pırlanta yüzük modellerinde %15’e varan özel indirim fırsatı sunan marka hem renkli taşlı hem de pırlanta taşlı modelleri ile takı dolaplarını ışıltıya boğmaya hazır. Markanın yeni sezon için tanıtımını yaptığı pırlanta yüzük koleksiyonunu, geçmişin büyülü çizgisini, geleceğin sıra dışı tasarımları ile yoğurarak tasarlanmış sıra dışı ve zamansız parçalar oluşturuyor. Hem seçimlerini sadelikten yana yapanlar hem de ışıltıya ve ihtişama doyamayanlar için birbirinden cazip alternatifler barındıran bu özel koleksiyon her bir noktasında Aypa Mücevher kalitesi barındırıyor. Tamamen el işçiliği ile özel olarak üretilen pırlanta yüzük modelleri, beyaz, rose ve sarı altın severler için farklı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Aypa Mücevher Zamansız Tasarımlara İmza Atıyor

Pırlanta Yüzük denildiğinde hemen ilk akla gelen tektaş, beştaş, tam tur ya da yarım tur modellerin yanı sıra, baget, renkli taşlı ve işlemeli modellerin de sergilendiği Aypa Mücevher özel koleksiyonunda hemen her zevke uygun bir model bulmak mümkün. Uzun yıllar keyifle kullanılacak, nesilden nesle gururla aktarılacak zamansız parçaların da yer aldığı koleksiyonda sevgiliye hediye edilebilecek ya da unutulmaz bir evlilik teklifi anına ışıltısıyla şahitlik edecek sıra dışı modeller bulmak da mümkün.

Pırlanta Taşlı Yüzük

Uygun fiyatlı pırlanta yüzük arayanlara hem şaşırtıcı derecede parıltılı hem de bir o kadar özgün bir tasarımla cevap veren Aypa Mücevher, tasarım özgünlüğünün ve kalitenin her fiyat diliminde olabileceğini de sektöre bir kez daha hatırlatmış gibi görünüyor. Tasarımda kullanılan 14 ayar beyaz altın ve özenle işlenen toplamda 0,05 karat değerinde pırlanta, tasarımın olabildiğince parlak görünmesini sağlıyor. Yüzüğün zarif yapısı onu hem gündelik kullanımda hem de özel günlerde tercih edebilmenizi sağlıyor. Tek başına ya da farklı yüzük kombinleri ile kullanabileceğiniz bu zamansız tasarıma kısa bir süre için %15 özel indirimli fiyatıyla sahip olabilmek de mümkün.


Baget Pırlantalı Kırmızı Yüzük

Kırmızı altının ışıltısı ile büyüleyen baget pırlanta taş ile dans ettiği bu özel tasarım hem genç hem de ileri yaş kullanıcıların dikkatinden kaçmayacak bir çekiciliğe sahip. Kredi kartına vade farksız üç taksit imkanı ile sahip olabileceğiniz bu zarif tasarımı hem gündelik olarak hem de özel davet ve kutlamalarda kullanabilirsiniz. Işıltısını her açıdan hissedebileceğiniz baget kesim pırlanta, kıyafetlerinize şıklık kazandırırken, sizin de farklı ve güçlü hissetmenizi sağlayacak.


Pırlanta Taşlı Modern Yüzük

Uzun bir zamandır karşımıza çıkan en etkileyici tasarımlardan birinde yine Aypa Mücevher imzasının yer alması aslında pek de tesadüf değil. Hem tasarımcıları hem de mücevher ustalarıyla, sektördeki tecrübesini koleksiyonlarına en iyi şekilde yansıtmayı başaran Aypa, bu özel tasarımda da yine farkını ortaya koyuyor. Toplamda 1,31 karat değerinde pırlanta ile işlenen bu modern tasarım hem dikkat çekici bir güzelliğe hem de zarif çizgilere sahip. Hemen tüm yaşlar tarafından tercih edilebilecek özgün yapısı, modelin %15 indirimli özel fiyatı ile bir araya gelince, son derece cazip bir alternatif haline geliyor.


5.60 Karat Pırlanta Taşlı Tamtur Yüzük

Tam tur pırlanta yüzük severleri kendisine hayran bırakacak bir model. Hemen her noktasından ışıltı yayan bu tasarım, toplamda 5,60 karat değerinde pırlanta barındırıyor. 18 ayar beyaz altın kullanılan model, sevgiliye hediye edilebilecek en göz alıcı alternatiflerden. Sigortalı kargo hizmeti sayesinde Türkiye’nin her noktasına güvenle ulaştırılabilen model, özellikle özel gün ve davetlerde tüm bakışları üzerinize çekmenizi sağlayabilir.

I

Yakut ve Pırlanta Taşlı Tamtur Yüzük

Renkli taşların keyifli dansına ev sahipliği yapan bu şık tasarımda 0,52 karat değerinde yakut ve 0,40 karat değerinde pırlanta yer alıyor. Tam tur pırlanta yüzük alternatifleri arasında en eğlenceli tasarımlardan biri sayılabilecek bu özel modeli hem gündelik kullanım için hem de hediye alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz. %10 indirimli özel fiyatı ve Aypa Mücevher güvencesi ile bu özgün pırlanta yüzük modeline vade farksız üç taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.