Brain Test 278. Seviye “Bu Sivrisineklerden Kurtulalım Hemen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan bu sivrisineklerden kurtulalım hemen sorusunda doğru cevap ne, Brain Test oyununun 278. seviyesinde sorulan bu sivrisineklerden kurtulalım hemen” sorusunun cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “bu sivrisineklerden kurtulalım hemen” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 278. Seviye: Bu Sivrisineklerden Kurtulalım Hemen 

Geçtiğimiz haftalarda Brain Test’in yeni güncellemesi ile oyuna yeni bölümler eklendi. Eklenen yeni bölümler arasında bazı sorular gerçek anlamda zorlayıcı. Ancak bu soru zorlayıcı olmasından ziyade zevkli ve eğlenceli bir soru. Gelin hep beraber bu sorunun doğru cevabına bakalım: 

Sorunun Doğru Cevabı: Termometre ?

Evet, odanın ortasındaki termometrenin derecesini düşürün böylece masanın üzerinde yemeklere konan sivrisinekler soğuktan dolayı ölecek ve sivrisineklerden kurtulmuş olacağız. Soruya bu cevabı vererek bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Her soru için geçerli bir çözüm yöntemi olduğunu söylemek oldukça güç. Bunun için her soruya az çok geçerli birkaç adım yazalım. İlk başta soruyu doğru okumak ve soru cümlesini iyi anlamak önemli. İkinci adım ise ekranda hareket eden tüm nesneleri yakalamak. Son adım ise ne olur ne olmaz diye telefonu sallamak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.