Biyografi

Meltem Bozoflu Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Meltem Bozoflu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, yönettiği dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yönetmenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Meltem Bozoflu’dan söz edeceğiz.

Meltem Bozoflu Kimdir?

  • Yönetmen.

Tam adı Meltem Bozoflu Gölebeyi’dir. 8 Nisan 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Meltem Bozoflu, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamış ve ayrıca Özel İstanbul Arel Koleji’nde eğitimler almıştır. 2010’dan beri çeşitli projelerde yönetmen yardımcısı, yapım danışmanı ve yönetmen olarak çalışan Meltem Bozoflu, özellikle Güldür Güldür Show’un yönetmeni olarak bilinmektedir.

Yönetmeni Olduğu Film ve Diziler

  • Güldür Güldür Show (TV Dizisi 2013-2022)
  • İnsanlar Alemi (TV Dizisi 2012)
  • 5’er Beşer (TV Dizisi 2011)

Instagram hesabında da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Meltem Bozoflu, yönetmenlik kariyerine hali hazırda devam etmektedir. Başarılı yönetmen ve yapım danışmanı Meltem Bozoflu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Meltem Bozoflu, erişim tarihi: 11 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds