Ayşe Eşmeli Ayar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Ayşe Eşmeli Ayar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ayşe Eşmeli Ayar’dan söz edeceğiz.

Ayşe Eşmeli Ayar Kimdir?

  • Oyuncu.

7 Ocak 1985 tarihinde Ankara‘da dünyaya gelen Ayşe Eşmeli Ayar, lisans eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversite İnternet Gazeteciliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyuncu, sunucu ve aynı zamanda yazar olan Ayşe Eşmeli Ayar, Samet Ayar ile evlidir. Çiftin bu evliliklerinden Ali ve Kaan adında iki erkek çocukları dünyaya gelmiştir. Bugüne kadar çeşitli dizi ve filmde görev alan Ayşe Eşmeli Ayar, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ayşe Eşmeli Ayar, oyunculuk kariyerine de devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ayşe Eşmeli Ayar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ayşe Eşmeli Ayar ile İlgili Aramalar

Google’da Ayşe Eşmeli Ayar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ayşe Eşmeli boyu Ayşe Eşmeli kaç yaşında Ayşe Eşmeli oynadığı diziler Ayşe Eşmeli Arka Sokaklar Ayşe Eşmeli kimdir, ayşe eşmeli ayar aslen nereli, ayşe eşmeli ayar kimdir nereldiir, ayşe eşmeli ayar boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.