CNN Türk Muhabiri Gülşen Coşkun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

CNN Türk muhabiri Gülşen Coşkun kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gülşen Coşkun’dan söz edeceğiz.

Gülşen Coşkun Kimdir?

  • Muhabir

1985 yılında Ankara’da dünyaya gelen Gülşen Coşkun, Bahçelievler Deneme Lisesi’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimini ise 2008 yılında Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında radyoda çalışmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Gizem Ergün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Muhabirliğe merak salan Gülşen Coşkun, 2003 ile 2008 yılları arasında Radyo Bilkent’te haber bültenlerini sundu. Bu kanal bünyesinde Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Mustafa Kibaroğlu ile beraber dış politika programı sunmuş aynı zamanda yine bu kanal bünyesinde kültür-sanat programları hazırlayıp sunmuştur.

Lisans eğitimi devam ettiği sırada UNHCR, TRT Ankara Radyosu ve Star Haber gibi çeşitli medya kuruluşlarında görev yapan Gülşen Coşkun, 2. sınıfta stajyer olarak girdiği CNN Türk’te muhabirliğe devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Tutku Çolak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Kaç Yaşında?

Gülşen Coşkun ile ilgili olarak merak konusu olan en önemli başlıklardan biri de kaç yaşında olduğudur. Başarılı muhabir, yukarıda da belirttiğimiz gibi 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 35 yaşındadır ancak doğum tarihi tam olarak bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Cemre Kıralioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Gülşen Coşkun ile İlgili Aramalar

Google’da Gülşen Coşkun ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gülşen Coşkun Instagram Gülşen Coşkun CNN TÜRK Gülşen Coşkun kimdir Gülşen Coşkun CNN TÜRK Instagram Gülşen Coşkun aslen nereli, gülşen coşkun cnn muhabiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara