Ayşe Kırca Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Ayşe Kırca kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ayşe Kırca’dan söz edeceğiz.

Ayşe Kırca Kimdir?

  • Oyuncu.

2 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya gelen Ayşe Kırca, ünlü komedyen ve tiyatrocu merhum Ali Kırca ve Oya Başar’ın kızıdır. Babasının ölümü sonrasında bir süre ortalarda görünmeyen Ayşe Kırca, ardından televizyon ekranlarında çeşitli dizilerde rol almaya başlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini New York Film Academy’de tamamlayan Ayşe Kırca, oyunculuk faaliyetlerini Gaye Sökmen Ajans’a bağlı olarak sürdürmektedir. Güzel oyuncu Ayşe Kırca, Susan Johnson’ın yönetmeni olduğu “The Intern” adlı filmde oynamıştır. Sonrasında ise 2015 senesinde “Immortality in Blue” adlı filmde görev almış; 2016 senesinde de “Carrie Pilby” isimli filmde garson karakterinde oynamıştır. Ayşe Kırca, sonrasında ise Star TV’de yayınlanan Özge Yağız, Tolga Mendi, Cansel Elçin, Defne Samyeli’nin yer aldığı Sol Yanım adlı dizide Yasemin rolünde oynamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Gökhan Özkars

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ayşe Kırca’nın boy ve kilosu bilinmiyor.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ayşe Kırca hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ayşe Kırca ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Basketbol Spikeri İsmail Şenol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Google’da Ayşe Kırca ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ayşe kırca’nın sevgilisi öldü Ayşe kırca immortality in blue Ayşe Kırca kaç yaşında Umut Kırca Ayşe Kırca Instagram Levent Kırca Oğulcan Kırca Ayşe Kırca oynadığı diziler Özdeş Kırca, ayşe kırca aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz