Feyza Civelek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Feyza Civelek kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Feyza Civelek’ten söz edeceğiz.

Feyza Civelek Kimdir?

  • Oyuncu.

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Feyza Civelek, özellikle 2009 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Acemi Cadı adlı dizide rol almıştır. Feyza Civelek, daha sonra ise Sihirli Annem, Kavak Yelleri, Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu ve Güllerin Savaşı dizilerinde görev almıştır. Başarılı oyuncu Feyza Civelek, daha sonra da Güllerin Savaşı isimli dizide oynamıştır. Annesi Melis Civelek de bu dizinin senaristidir. Civelek, bu dizide Çiçek rolünde oynamıştır. Feyza Civelek, son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bir Umut Yeter adlı dizide Damla Akar rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Gökdeniz Tozoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Feyza Civelek hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor, sevgilisi var mı, kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Feyza Civelek ile İlgili Aramalar

Google’da Feyza Civelek ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Feyza Civelek Instagram Feyza Civelek kimdir Feyza civelek nasil zayifladi Feyza Civelek konuşanlar Feyza Civelek kardeşi Feyza Civelek annesi Melis Civelek Feyza Civelek boyu, feyza civelek boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Savaş Cebeci Kimdir? Nerelidir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara