Biyografi

Dilaray Yeşilyaprak Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Benim Adım Melek isimli dizide Meryem karakterine hayat veren Dilaray Yeşilyaprak kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Dilaray Yeşilyaprak’tan söz edeceğiz.

Dilaray Yeşilyaprak Kimdir?

  • Oyuncu

1 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Dilaray Yeşilyaprak, lisans eğitimini İstanbul Maltepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Daha sonra özel bir kurs aracılığıyla Temel Oyunculuk ve Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi alan Yeşilyaprak’ın ilk deneyimi ise TRT ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek isimli dizi olmuştur. İlk kez bu dizi ile seyirci karşısına çıkan Diaray Yeşilyaprak, bu dizide dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Benim Adım Melek dizisi ile büyük çıkış yakalayan Dilaray Yeşilyaprak, sosyal medya hesabından da paylaşımlarına devam etmektedir.

Oynadığı Dizi ve Filmler?

  • Mavera: Hace Ahmed Yesevi (Asife, TV Dizisi 2021)
  • Hercai (Zeynep Aslanbey, TV Dizisi 2020-2021)
  • Benim Adım Melek (Meryem, TV Dizisi 2019-2021)

Dilaray Yeşilyaprak Göz Rengi, Boyu, Kilosu, Burcu

Benim Adım Melek isimli dizide Meryem karakterine hayat veren güzel oyuncunun gözleri ela, saçları ise kahverengidir. 1.65 boyunda olan oyuncu Dilaray Yeşilyaprak 50 kilodur. Doğum tarihinden de anlaşılacağı üzere kendisi Oğlak burcudur.

Öte yandan Instagram hesabında da 75 binden fazla takipçisi bulunan Dilaray Yeşilyaprak’ın kendisini seven çok sıkı takipçileri vardır. Sosyal medya hesabından aktif paylaşımlarda bulunan güzel oyuncu Dilaray Yeşilyaprak, Benim Adım Melek dizisinde oldukça başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir.

Kaç Yaşında?

Benim Adım Melek isimli dizi ile dikkatleri üzerine çeken ve ilk dizisi olmasına rağmen büyük başarı elde eden Dilaray Yeşilyaprak, yukarıda da belirttiğimiz gibi 1 Ocak 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu şu anda 25 yaşındadır.

Nereli?

Yukarı da belirttiğimiz gibi güzel oyuncu 1 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ancak anne ve baba tarafından aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Dilaray Yeşilyaprak ile İlgili Aramalar

Google’da Dilaray Yeşilyaprak ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; dilaray yeşilyaprak kimdir, dilaray yeşilyaprak aslen nereli, dilaray yeşilyaprak kaç yaşında, dilaray yeşilyaprak meryem, benim adım melek meryem kim, dilaray yeşilyaprak benim adım melek, dilaray yeşilyaprak kaç yaşında, dilaray yeşilyaprak sevgilisi var mı, dilaray yeşilyaprak boyu kaç

kaynakça:

  • biyografya.com, Dilaray Yeşilyaprak, erişim tarihi: 12 Nisan 2022 (güncellenme tarihi: 12 Nisan 2022).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds