Biyografi

Bade Çalışkan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Bade Çalışkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmde oynadı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bade Çalışkan’dan söz edeceğiz.

Bade Çalışkan Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Bade Cemre Çalışkan’dır. İlk oyunculuk deneyimini TRT 1 ekranlarında yayınlanan Acemi Anneler isimli günlük dizide yaşayan Bade Çalışkan, eğitimlerine devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bade Çalışkan, Ankara’da ikamet etmektedir. Başarılı oyuncu Bade Çalışkan, başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir.

Bade Çalışkan

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarına devam eden Bade Çalışkan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bade Çalışkan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi