Deniz Hıracan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Deniz Hıracan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Deniz Hıracan’dan söz edeceğiz.

Deniz Hıracan Kimdir?

– Oyuncu.

23 Eylül 1993 tarihinde dünyaya gelen Deniz Hıracan, aslen Aydınlıdır. Lisans eğitimini Pamukkale Üniversitesi’nde tamamlayan Deniz Hıracan, tiyatroya olan ilgisi üniversite yıllarında başlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini İstanbul’da tamamlayan Deniz Hıracan, Nadir Sarıbacak’ta temel oyunculuk, Müjdat Gezen’de reji ve sahne, Çağ Çalışkur ve İbrahim Çiçek’te online oyunculuk eğitimleri almıştır. Muhteşem Yüzyıl ve Söz dizilerinde rol alan Deniz Hıracan, aynı zamanda Çukur adlı dizide de rol almıştır. Kahve içmek, dizi ve film seyretmek Deniz Hıracan’ın hobileri arasında yer alırken banyo ve tuvalet fobileridir. Hıracan, buralarda fazla kalamadığını belirtmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Deniz Hıracan 1.64 m boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Deniz Hıracan, oyunculuk çalışmalarına GDE Team Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Başarılı ve güzel oyuncu Deniz Hıracan hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • gdeteam.com, (profil: Deniz Hıracan, erişim tarihi: 4 Nisan 2022)
  • begonya.com, (başlık: Deniz Hıracan kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!, erişim tarihi: 4 Nisan 20222

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle