Ebru Üstüntaş Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ebru Üstüntaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ebru Üstüntaş’tan söz edeceğiz.

Ebru Üstüntaş Kimdir?

  • Oyuncu.

7 Mart 1971 tarihinde Ordu’da dünyaya gelen Ebru Üstüntaş, lisans eğitimini tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nde dans üzerine eğitim almıştır. Başarılı oyuncu Ebru Üstüntaş, bu zamana kadar Ordu, Samsun, Çankaya, Ankara ve İstanbul tiyatrolarında yönetmenlik ve oyunculuk gibi görevlerde bulunmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Doruk Sarısakal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

1991 senesinden beri profesyonel solist olarak görev yapan Ebru Üstüntaş, 2010 senesinden beri de dans ve oyun eğitmenliği yapmaktadır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Ebru Üstüntaş, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol almış ve ayrıca Çukur adlı dizide rol oynamıştır. Ebru Üstüntaş aynı zamanda Reis adlı filmde Tenzile Erdoğan karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Nursena Özcanlı Kimdir? Yaşı? Boyu? Sevgilisi? Dizileri?

Ebru Üstüntaş ile İlgili Aramalar

Google’da Ebru Üstüntaş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ebru Üstüntaş aslen nereli, Ebru Üstüntaş kimdir nerelidir, Ebru Üstüntaş boyu kaç, Ebru Üstüntaş hangi dizilerde oynadı, Ebru Üstüntaş kilosu, Ebru Üstüntaş instagram

İlginizi Çekebilir:  Cemil Eren Kimdir? Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara