Biyografi

Bahar Demirel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Bahar Demirel kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bahar Demirel’den söz edeceğiz.

Bahar Demirel Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimini 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden tamamlayan Bahar Demirel, ilk olarak NTV ve CNN Türk’te stajyer muhabir olarak çalışmıştır. 2013 yılından 2023 yılına kadar Demirören Haber Ajansı’nda muhabir olarak görev yapan Bahar Demirel, Nisan 2023 tarihinden itibaren TRT Haber’de muhabir olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bahar Demirel, 2012 yılında Aydın Vakfı’nın düzenlediği Genç İletişimciler yarışmasında Haber Araştırma Ödülü kazanmıştır. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Bahar Demirel’in 3 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Bahar Demirel hakkında merak edilen doğum tarihi nedir, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.linkedin.com, Bahar Demirel, erişim tarihi: 1 Kasım 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds