Biyografi

Berk Artıran Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Berk Artıran kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Berk Artıran’dan söz edeceğiz.

Berk Artıran Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında dünyaya gelen Berk Artıran, dizi-film ve tiyatro oyuncusudur. Lisans eğitimini Işık Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Berk Artıran, oyunculuk eğitimlerini ise 35Buçuk Akademi, Dialog Anlatım&İletişim’de tamamlamıştır. Öncesinde Hekimoğlu adlı dizide rol alan Berk Artıran, şimdilerde ise TV 8 ekranlarında yayınlanan Kadere Karşı adlı dizide oynamaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Berk Artıran, oyunculuk çalışmalarına Hasa Güngör Ajansı bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Berk Artıran hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Berk Artıran, erişim tarihi: 4 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds