Biyografi

Gürkan Güzeyhuz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Gürkan Güzeyhuz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gürkan Güzeyhuz’dan söz edeceğiz.

Gürkan Güzeyhuz Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Kasım 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Gürkan Güzeyhuz, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Gürkan Güzeyhuz, 2011 senesinde Derin Sular adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Başarılı oyuncu Gürkan Güzeyhuz; bu zamana kadar Kaçak Gelinler, Hızır Ekip, Aşktan Kaçılmaz, Paramparça ve Şeref Meselesi adlı dizilerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Gürkan Güzeyhuz ayrıca Kanal D’de yayınlanan İsimsizler adlı dizide Sinan karakterine hayat vermiştir. Güzeyhuz aynı zamanda Seni Çok Bekledim dizisinde rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gürkan Güzeyhuz 1.78 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gürkan Güzeyhuz, oyunculuk çalışmalarına devam ediyor. Başarılı oyuncu Gürkan Güzeyhuz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gürkan Güzeyhuz ile İlgili Aramalar

Google’da Gürkan Güzeyhuz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gürkan Güzeyhuz boyu Gürkan Güzeyhuz instagram Gürkan Güzeyhuz oynadığı diziler Gürkan güzeyhuz Paramparça Paramparça Mert Damla Makar, gürkan güzeyhuz aslen nereli, gürkan güzeyhuz boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.