Biyografi

Bahar Ece Yılmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bahar Ece Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların hayatlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Bahar Ece Yılmaz’dan söz edeceğiz.

Bahar Ece Yılmaz Kimdir?

  • Oyuncu.

2010 yılında dünyaya gelen Bahar Ece Yılmaz, IMC Ajans’a bağlı olarak oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Defacto ve HP Smart Tank gibi çeşitli markaların reklam yüzü olarak da görev almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Kefaret adlı dizide Cansu karakteri ile yaşayan Bahar Ece Yılmaz, bu dizide Cansu rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Söz konusu dizide Arzu’nun kızı rolünde oynayan Bahar Ece Yılmaz, aslında Arzu’nun kızı değildir. Mehmet’i de babası sanmaktadır. Arzu’nun ağabeyi Remzi’nin hapse girmesiyle Zühre de Cansu’yu Arzu’ya bırakmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Bahar Ece Yılmaz 1.40 cm boyundadır ve 35 kilodur.

Başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen Bahar Ece Yılmaz hakkında merak edilen annesi babası kimdir, kardeşleri var mı, hangi okulda okuyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bahar Ece Yılmaz ile İlgili Aramalar

Google’da Bahar Ece Yılmaz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; bahar ece yılmaz aslen nereli, bahar ece yılmazkimdir nerelidir, bahar ece yılmaz hangi okulda okuyor, bahar ece yılmazoynadığı diziler, bahar ece yılmaz instagram hesabı, bahar ece yılmaz boyu kaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi