Biyografi

Görkem Mertsöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Diziler?

Görkem Mertsöz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Görkem Mertsöz’den söz edeceğiz.

Görkem Mertsöz Kimdir?

  • Oyuncu.

22 Nisan 1983 tarihinde dünyaya gelen Görkem Mertsöz, lisans eğitimini Gıda Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Dila Hanım adlı dizide canlandırdığı Savcı Suat rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Oyunculuk eğitimlerini 35 Buçuk Akademi’de tamamlayan Görkem Mertsöz, daha sonrasında ise FOX TV ekranlarında yayınlanan Avlu dizisinde Erhan Duman rolünde oynamıştır. Bu zamana kadar Papatyam, Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku, Analar ve Anneler, Naciye gibi çeşitli projelerde de görev almıştır.

Evli mi? Eşi Kim?

Başarılı oyuncu Görkem Mertsöz, bir süre birliktelik yaşadığı Esin Alpoğlan, 14 Temmuz 2018 tarihinde Bozcaada’daki Ayazma Manastırı’nda düzenlenen düğünle dünya evine girmiştir. Düğün törenine Vahide Perçin, Altan Gördüm, Nilperi Şahinkaya gibi önemli isimler de katılmıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Görkem Mertsöz ile ilgili olarak merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim ne iş yapmakta gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Görkem Mertsöz ile İlgili Aramalar

Google’da Görkem Mertsöz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.