Seren Fosforoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Seren Fosforoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Seren Fosforoğlu’ndan söz edeceğiz.

Seren Fosforoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Ocak 1976 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Seren Fosforoğlu, babasının tayini nedeniyle İstanbul Kadıköy’e taşında ve burada Kadıköy Kız Lisesi’nden mezun oldu. Seren Fosforoğlu, daha sonra lisans eğitimini de İstanbul Üniversitesi Turizm Bölümü’nde tamamlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Spor Yorumcusu Okan Koç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Mezun olduktan sonra televizyonculuk kariyerine adım atan Seren Fosforoğlu, daha sonra da TGRT Haber’de Spot adlı programın sunuculuğunu üstlenmiştir. İlk evliliğini eski tenis hocası İbrahim Öztürk ile 2012 tarihinde dünya evine girmiştir. Başarılı oyuncu Seren Fosforoğlu’nun bu evliliğinden Nil adında bir kızı dünyaya gelmiştir. Eşi ile 8 yıl evli kalan Seren Fosforoğlu, 2018 yılında eşinden boşanmıştır. Güzel oyuncu Seren Fosforoğlu, 2019 yılında babası Enis Fosforoğlu’nu kaybetmiştir. Ekim 2020 tarihinde ise iş adamı Kaan Önal ile sade bir törenle dünya evine girmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Fadıl Akgündüz Nam-ı Diğer Jet Fadıl

Bazı Oyunları

  • Nafile Dünya
  • Beyefendiyi Görmek İstiyorum
  • Nikah kağıdı
  • Çocuğum
  • Seni Seviyorum
  • Mükemmelsin
  • Şimdi Değiş
  • Deli

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Seren Fosforoğlu’nun 50 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Seren Fosforoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kaç, kilosu ne, annesi kimdir, kardeşleri var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Feyza Altun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Seren Fosforoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Seren Fosforoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Seren Fosforoğlu kimdir, Seren Fosforoğlu kimdir nerelidir, Seren Fosforoğlu aslen nereli, Seren Fosforoğlu boyu kaç, Seren Fosforoğlu instagram, Seren Fosforoğlu eşi kimdir, Seren Fosforoğlu oynadığı diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara