Biyografi

Bahtiyar Memili Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Bahtiyar Memili kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bahtiyar Memili’den söz edeceğiz.

Bahtiyar Memili Kimdir?

  • Oyuncu.

1985 yılıdna Adana’da dünyaya gelen Bahtiyar Memili, dizi-film oyuncusudur. İlk olarak 2014 yılında ekranlara gelen ”Kaçak” isimli dizide rol alarak oyunculuk kariyerine adım atan Bahtiyar Memili, sonrasında Yedi Güzel Adam, Kehribar, Kaçma Birader ve Karakomik Filmler gibi projelerde de rol almıştır. Bahtiyar Memili, ayrıca oyuncu Necip Memili’nin kardeşidir. Başarılı oyuncu Bahtiyar Memili, sonrasında Aile Arasında dizide oynamış; Yasak Elma dizisinde de Sedai rolünde oynamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Bahtiyar Memili, oyunculuk çalışmalarına Yasak Elma isimli dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bahtiyar Memili hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • cnnturk.com, Yasak Elma dizisi Sedai kimdir…, erişim tarihi: 1 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds