Biyografi

Ahmet Özaslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ahmet Özaslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişini biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ahmet Özaslan’dan söz edeceğiz.

Ahmet Özaslan Kimdir?

  • Oyuncu.

1969 yılında Kırklareli’nde dünyaya gelen Ahmet Özaslan, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Ahmet Özaslan, ilk oyunculuk deneyimini ”Aşk Meydan Savaşı” isimli dizide yaşamıştır. Özaslan ayrıca Gölgesizler, Bir İstanbul Masalı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Sahte Prenses gibi projelerde de oynamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ahmet Özaslan, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ahmet Özaslan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • sehirtiyatrolari.ibb.istanbul, Ahmet Özaslan, erişim tarihi: 1 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi