Biyografi

Banu İslam Şucai Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Nereli?

Banu İslam Şucai kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Banu İslam Şucai’den söz edeceğiz.

Banu İslam Şucai Kimdir?

  • Oyuncu

8 Mart 1996 tarihinde Azerbaycan’ın Bakü şehrinde dünyaya gelen Banu İslam Şucai, oyuncu ve model olarak bilinmektedir. Miss Azerbaycan 2020’de birinci seçilen Banu İslam Şucai, sonrasında oyunculuğa adım atmıştır. Serkan Atar ve Murat Atıl’dan oyunculuk ve diksiyon üzerine dersler alan Banu İslam Şucai, ayrıca Acun Medya, 35.5 Akademi, İstanbul Film Akademisi gibi kurumlarda da dersler almıştır. Banu İslam Şucai, ayrıca Son Şans, Alem-i Cin ve Arka Sokaklar gibi projelerde rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Banu İslam Şucai 1.70 m boyundadır ve 57 kilodur.

Babası İranlı annesi ise Rus kökenli olan Banu İslam Şucai, Türkçe, Rusça ve İngilizce bilmektedir. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Banu İslam Şucai, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmekte ve yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Başarılı oyuncu Banu İslam Şucai hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Banu İslam Şucai, erişim tarihi: 12 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds