Biyografi

Onur Büyüktopçu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Onur Büyüktopçu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Onur Büyüktopçu’dan söz edeceğiz.

Onur Büyüktopçu Kimdir?

  • Oyuncu.

– 24 Nisan 1982’de dünyaya gelen Onur Büyüktopçu’nun annesş Balkan göçmedi, babası ise Çankırılıdır. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamlayan Onur Büyüktopçu, daha sonrasında ise İngiltere’ye eğitim ve burada Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de eğitimler almıştır. 2003 senesinde ekranlara gelen ”Lise Defteri” adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Onur Büyüktopçu, aynı zamanda ”Yabancı Damat” ve ”Doktorlar” gibi popüler dizilerde de rol almıştır. Kiralık Aşk adlı dizide Koray karakterine hayat veren Onur Büyüktopçu, aynı zamanda Yemekteyiz adlı programın da sunuculuğunu yapmıştır. Başarılı oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu, sonrasında ise Çarkıfelek, Damat Bayıldı ve Gelinim Mutfakta gibi programların da sunuculuğunu yapmıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Onur Büyüktopçu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Onur Büyüktopçu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi