Biyografi

Barçın Yinanç Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Babası?

Barçın Yinanç kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Barçın Yinanç’tan söz edeceğiz.

Barçın Yinanç Kimdir?

  • Gazeteci.

1970 yılında Ankara’da dünyaya gelen Barçın Yinanç, aslen Kahramanmaraşlıdır. Ünlü tarihçi ve yazar Refet Yinanç’ın kızıdır. İlkokul ve ortaokul eğitimini Ankara’da tamamlayan Barçın Yinanç, TED Ankara Koleji’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde İdari ve İktisadi Bilimler Fakültesi’nde tamamlayan Barçın Yinanç, mezuniyetinin ardından çeşitli medya kuruluşlarında çalışmaya başlamıştır. Gazeteci Barçın Yinanç bu zamana kadar Milliyet, CNN Türk, TV8, Referans, Radikal, Hürriyet Daily News gibi gazetelerde çalışmıştır. Barçın Yinanç ayrıca T24 isimli medya kuruluşunda köşe yazıları yazmaktadır.

Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Barçın Yinanç, gazetecilik kariyerine hali hazırda devam etmektedir. Tecrübeli gazeteci Barçın Yinanç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi kimdir, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • sonhaberler.com, haber: Barçın Yinanç kimdir?, erişim tarihi: 30 Nisan 2022
  • t24.com.tr, yazar: Barçın Yinanç, erişim tarihi: 30 Nisan 2022
  • haberler.com, haber: Barçın Yinanç kimdir? Barçın Yinanç kaç yaşında?, erişim tarihi: 30 Nisan 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi