Biyografi

Ebru Birçak Edebali Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boyu? Evli mi?

Ebru Birçak Edebali kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca spiker Ebru Birçak Edebali’den söz edeceğiz.

Ebru Birçak Edebali Kimdir?

  • Sunucu

1992’de dünyaya gelen Ebru Birçak Edebali, aslen Manisalıdır. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde tamamlamıştır. Spikerlik eğitimlerini tamamladıktan sonra KRT TVde stajyer olarak mesleğe adım atan Ebru Birçak Edebali, şu anda da Hafta Sonu Ana Haberlerini ve ”Detay” adlı programı sunmaktadır. Ebru Birçak, İbrahim Edebali ile Mart 2021’de nişanlanmış, Ağustos 2021’de ise evlenmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ebru Birçak Edebali, sunuculuk ve haber spikerliği görevine KRT TV bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ebru Birçak Edebali hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Ebru Birçak Edebali, erişim tarihi: 30 Nisan 2022
  • kimdirkim.com, erişim tarihi: 30 Nisan 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi