Barış Gürses Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Barış Gürses kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Barış Gürses’ten söz edeceğiz.

Barış Gürses Kimdir?

  • Oyuncu.

3 Temmuz 1989 tarihinde dünyaya gelen Barış Gürses, lisans eğitimini ise Maltepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Bugüne kadar çeşitli tiyatro oyunlarında görev alan Barış Gürses, oyunculuk kariyerine 2010 yılında başlamıştır. Öğretmen Kemal ve Adını Sen Koy adlı dizilerde oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Barış Gürses, ayrıca Çizmeli Kedi oyununda da görev almıştır. Başarılı oyuncu Barış Gürses, son olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin adlı dizide Sefer karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Tuğba Erman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Barış Gürses 1.76 cm boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Barış Gürses, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Barış Gürses hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Hayko Bağdat Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Neden Almanya'da Yaşıyor?

Barış Gürses ile İlgili Aramalar

Google’da Barış Gürses ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Barış Gürses Kimdir Gül Arcan oğlu Barış Gürses Gül Arcan Barış Gürses babası Barış Gürses Kimdir nerelidir Barış Gürses yemin, barış gürses aslen nereli, barış gürses boyu kilosu, barış gürses aslen nereli.

İlginizi Çekebilir:  Haber Global Spikeri Nevra Öner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir