Biyografi

Berceste Şeber Kimdir? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Berceste Şeber kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı psikologların yaşamlarından burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Berceste Şeber’den söz edeceğiz.

Berceste Şeber Kimdir?

  • Spor Psikoloğu.
  • Milli Tenisçi (eski)

Saint Benoit Fransız Lisesi’nden mezun olan Berceste Şeber, lisans eğitimini ise 2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini ise yine Bahçeşehir Üniversitesi’nde ”Klinik Psikoloji” alanında tamamlamıştır. Eğitimine devam ederken İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden AASP süpervizyonlu Spor Psikolojisi eğitimini tamamlamıştır. 2017 yılında Marmara Üniversitesi Spor Yönetim Bilimleri alanında doktora eğitimine başlayan Berceste Şeber, çalışmalarını TED Spor Kulübü, Galatasaray Spor Okulları ve GD Tenis Akademi gibi kulüplerde spor psikoloğu olarak görev almıştır. Eski milli tenisçilerimizden olan Berceste Şeber, ayrıca beIN Sports, RedBull, Pınar Protein gibi kurum ve markalarla da işbirliğini sürdürmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Berceste Şeber’in bu platform üzerinde 15 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Eski milli tenisçi ve spor psikoloğu Berceste Şeber hakkında merak edilen aslen nereli, kaç yaşında, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • bercesteseber.com, Berceste Şeber, erişim tarihi: 10 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.