Biyografi

Bartu Zeytinci Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boyu? Dizileri?

Bartu Zeytinci kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, hangi projelerde rol aldı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bartu Zeytinci’den söz edeceğiz.

Bartu Zeytinci Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında dünyaya gelen Bartu Zeytinci, oyunculuk eğitimlerini TAB Atölye’de ve Ümit Çırak Temel Oyunculuk Eğitimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli reklam filmlerinde rol alan Bartu Zeytinci, oyunculuk faaliyetlerini GDE Team Menajerlik bünyesinde sürdürmektedir. Bartu Zeytinci aynı zamanda ileri seviyede İngilizce bilmekte; binicilikle de ilgilenmektedir.

Oynadığı Reklamlar

  • Akbank 2021
  • Kiğılı 2021
  • Eti 2018

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Bartu Zeytinci 1.88 m boyundadır ve 82 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bartu Zeytinci, oyunculuk çalışmalarına da halen devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bartu Zeytinci hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • gdeteam.com, (profil: Bartu Zeytinci, erişim tarihi: 3 Nisan 2022)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds