Biyografi

Hüseyin Bediz Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Boyu?

Hüseyin Bediz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, hangi projelerde rol aldı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hüseyin Bediz’den söz edeceğiz.

Hüseyin Bediz Kimdir?

  • Oyuncu.

1991 yılında dünyaya gelen Hüseyin Bediz, oyunculuk eğitimlerini Human Atölye’de ve Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde tamamlamıştır. 2019 yılında Türk İşi Dondurma adlı filmde rol alan Hüseyin Bediz, ayrıca TRT 1 ekranlarında yayınlanan Mahrem adlı dizide de rol almıştır. Başarılı oyuncu Hüseyin Bediz, oyunculuk çalışmalarını GDE Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Hüseyin Bediz 2018 yılında İBB’nin İstanbul Fethi reklamında da rol almıştır. Oyunculuğunun yanı sıra kick-boks, boks, yüzme ve şiir gibi sanat ve sporlarla da ilgilenmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Hüseyin Bediz 1.82 m boyundadır ve 79 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hüseyin Bediz, oyunculuk çalışmalarına halen devam etmektedir. Başarılı oyuncu Hüseyin Bediz hakkında merak edilen aslen nereli, sevgilisi var mı, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • gdeteam.com, (profil: Hüseyin Bediz, erişim tarihi: 3 Nisan 2022)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds