Biyografi

Elif Uslusoy Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Dizileri?

Elif Uslusoy kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Elif Uslusoy’dan söz edeceğiz.

Elif Uslusoy Kimdir?

  • Oyuncu.

29 Eylül 1997 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Elif Uslusoy, oyuncu olarak bilinmektedir. İzmir Amerikan Kültür Koleji’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini de İstanbul Teknik Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2019’dan beri çeşitli dizi ve projelerde rol alan Elif Uslusoy, ayrıca Kardeşlerim ve İçten Sesler Korosu gibi yapımlarda da rol almıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Kardeşlerim (Canan, TV Dizisi 2022)
  • İçten Sesler Korosu (TV Dizisi 2019)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan güzel oyuncu Elif Uslusoy, Kardeşlerim adlı dizide Canan karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Elif Uslusoy hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Elif Uslusoy, erişim tarihi: 6 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi