Başak Parlak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Başak Parlak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Başak Parlak’tan söz edeceğiz.

Başak Parlak Kimdir?

  • Oyuncu.

3 Kasım 1989 tarihinde Tekirdağ’da dünyaya gelen Başak Parlak, lisans eğitimini Maltepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. 2003 yılında ekranlarda yayınlanmaya başlayan Zalim adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Başak Parlak, daha sonra da çeşitli reklam ve dizilerde görev almıştır. Özellikle Fikrimin İnce Gülü adlı dizide görev alan Başak Parlak, bu dizide büyük çıkış yakalamıştır.

Fikrimin İnce Gülü, Sevdam Alabora, Acı Hayat, Doktorlar, Bir Deniz Hikayesi, Kış Güneşi adlı dizilerde rol alan Başak Parlak, sinema dünyasına da adım atmıştır. Özellikle Şevket Yerimdar adlı dizide rol alan Başak Parlak, bu dizide Esin rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başak Parlak 1.70 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Başak Parlak ile İlgili Aramalar

Google’da Başak Parlak ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Başak Parlak sevgilisi Başak Parlak kimdir Başak Parlak gözleri lens mı Başak Parlak Boyu Başak Parlak Filmleri Başak Parlak dizileri Başak Parlak Twitter Başak parlak filmler ve tv şovları, başak parlak aslen nereli, başak parlak boyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.