Esra Bayhan Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Esra Bayhan kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Esra Bayhan’dan söz edeceğiz.

Esra Bayhan Kimdir?

  • A Haber Meteoroloji Danışmanı.
  • Yönetmen.
İlginizi Çekebilir:  Instagram ve YouTube Fenomeni Eylül Bahar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji Bölümü’nde tamamlayan Esra Bayhan, yüksek lisans eğitimini ise Beykent Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve Televizyon alanında tamamlamıştır. TRT bünyesinde yurt dışı muhabiri olarak da görev alan Esra Bayhan, aynı zamanda çeşitli televizyon programının yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlenmiştir. Esra Bayhan aynı zamanda A Haber’in meteoroloji danışmanları arasında yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Gökhan Bekletenler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Esra Bayhan, aynı zamanda kariyerine yönetmen olarak devam etmekte; Türkiye’den ve dünyadan çekimler yapmaktadır. Esra Bayhan hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Muratcan Bayrak (ibuuzzy) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

kaynak:

  • haberler.com, erişim tarihi: 11 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi