Muhabir Doğancan Aksoy Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Doğancan Aksoy kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Doğancan Aksoy’dan söz edeceğiz.

Doğancan Aksoy Kimdir?

  • Muhabir.

1991 yılında Ankara’da dünyaya gelen Doğancan Aksoy, lisans eğitimini 2014 yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamış; akabinde yüksek lisans eğitimini 2018 yılında Hacettepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Doğancan Aksoy, üniversite eğitimine devam ederken Kanal D’de stajyer olarak çalışmaya başlamış, sonrasında Show TV ve Habertürk’te yine stajyer olarak görev almıştır. Doğancan Aksoy, 2015 yılından beri TRT Haber’de muhabir olarak görev yapmaktadır.

Sosyal medya hesaplarından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Doğancan Aksoy, muhabirliğe şu sıralarda Romanya sınırında devam etmektedir. Doğancan Aksoy hakkında merak edilen aslen nereli, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.