Teknoloji

Başkent Kart a002 Hatası Çözümü

Ankara’lıların çoğu ihtiyacında kullanabilmesi için yeni tasarlanan Başkent Kart, şimdiden binlerce Ankara’lı vatandaş tarafından kullanılmaya başladı. Bu kart sayesinde onlarca işlem ile tek tek uğraşmak yerine hızlı bir şekilde ihtiyaçlarınızı halletmeniz mümkün hale geliyor. Peki bu kartın sağladığı avantajların yanında kullanılan mobil uygulamada karşınıza bir hata çıktığında ne yapabilirsiniz? İşte bu durumlar için Tozlu Mikrofon sizlerle. On binlerce makalemiz için tek tek kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik araştırmalarda bulunuyoruz. Başkent Kart a002 hatası için çözüm seçenekleri aşağıdaki gibidir.

Bu hata mobil uygulama kullanımı esnasında müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Uygulama girişi esnasında aşağıdaki bilgilerin eksiksiz olduğundan emin olmalısınız.

  • Mail adresi doğru,
  • Telefon numarası doğru.

Ancak şikayet sitelerinde bu bilgilerin doğruluğundan vatandaşların emin olmasına rağmen yine de a002 hatası aldıkları bildirilmiş. Böyle bir durumda sıfırdan yeni üyelik açarak sorunu kökten çözebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi