Mimari

Baymak e25 Hatası Çözümü

Kombilerde genellikle temel bir arıza meydana gelmediğinde çalışmaya devam eder anca duşta sıcak suyun kesilmesi ya da peteklerin yanmaması gibi tek taraflı arıza gösterirler. Baymak kombiler de çalışma prensibi olarak diğer kombilerle ortak parçalar içerdiğinden dolayı aynı sorunlar meydana gelebilmektedir. Baymak e25 hatası demek, sıcak su sensörü arızası meydana gelmiş demektir. Ancak kombi ile ilgili her makalemizde hatırlattığımız gibi, ilk adım olarak kombiye reset atarak hatanın geçip geçmediğini gözlemleyiniz.

Eğer hata devam ediyorsa bu ufak parçanın değişmesi gerekecektir. Eğer doğru ve orijinal bir parça takıldıysa e25 hatası kendiliğinden geçecektir. Bu parça fiyatı çok uygun seviyelerdedir ve fahiş fiyat vermeme konusunda son derece dikkatli olmanızı öneririz. Aksi takdirde ana kart gibi diğer parçalar bahanesiyle gereksiz paralar harcayabilirsiniz. Bu noktada gerçekten de ana kart arızası olmuş olabilir. Ancak bu çok nadiren görülen bir durumdur. Bunu sizin anlamanız mümkün olmadığından dolayı teknik servisi dikkatli seçmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds