Gündelik Hayat

Bedelli Askerlikte Çamaşır Yıkanır mı?

Bedelli askerlikte çamaşır yıkanıyor mu? Daha önceki yazılarımızda bedelli askerlikte ilgili çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca bedelli askerlikte çamaşır yıkanır mı sorusundan söz edeceğiz.

Bedelli Askerlikte Çamaşır Yıkanır mı?

Bedelli askerlik hizmeti sırasında erlerin çamaşır yıkama imkanı bulunmamaktadır. Askerler için ayrıca çamaşır günü ya da çamaşırhaneleri kullanma izinleri yoktur. Bu nedenle bedelli askerler, sivil eşyalarını, çoraplarını, tişörtlerini ya da kamuflajlarını yıkayamazlar. Çamaşır yıkanmadığı için bedelli askerlik hizmetine giderken özellikle yıkamanız gerekebilecek çorap, tişört, atlet ve benzeri eşyalarınızdan çokça bulundurmanızda fayda vardır. Eğer götürme imkanınız yoksa ya da unuttuysanız (bunun için geç olabilir) içeride gazino veya tuhafiyede de bu eşyalardan bulabilirsiniz. Özetle askeriyede çamaşır yıkanması söz konusu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds