Gündelik Hayat

Bedelli Askerlikte Powerbank Yasak mı?

Bedelli askerlikte powerbank kullanılıyor mu? Askeriye powerbank yasak mı? Bu yazımızda sizlere bedelli askerlikte powerbank yasak mı sorusundan söz edeceğiz.

Bedelli Askerlikte Powerbank Yasak mı?

Taşınabilir şarjlar ya da popüler ismiyle powerbankler, gündelik hayatta oldukça işlevsel öneme sahiptirler. Bu nedenle bedelli askerlik hizmetini yerine getirmek isteyen askerler, powerbanklerini askeriyeye götürmek isteyebilirler. Ancak powerbank, askeriyede yasaktır. Eğer nizamiye girişinde powerbank getirdiğiniz anlaşılırsa powerbank’i kargolatmanız ya da atmanız söylenir. Bu nedenle askeriyede powerbankin yasak olduğunu bilmek gerekmektedir. Aksi taktirde taşınabilir şarjınızı çöpte görmeniz kuvvetle muhtemeldir. Öte yandan olası bir aramada powerbank yakalanabilir bu da sizin başınızı ağrıtabilir. KIsaca özetlemek gerekirse bedelli askerilik görevini yerine getirmek isteyen askerler, powerbanklerini yanlarında götüremezler. Götürmeleri halinde taşınabilir şarjlarını ya da geri kargolatmaları ya da çöpe atmaları gerekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds