Brain Test 77. Seviye “Kaç Tane Küp Var Orada” Sorusunun Cevabı Nedir?

Kaç tane küp var orada sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan kaç tane küp var orada sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “kaç tane küp var orada” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 77. Seviye: Kaç Tane Küp Var Orada 

Oyundaki sorular arasında en ilginç olanlarından biri de bu soru. Nitekim bu soru cevabı her ne kadar zor olsa oyuncuların hiç olmazsa deneme yanılma yöntemiyle bulabilecekleri bir soru. Diğer sorulardan bu yönüyle ayrılıyor. Bakalım sorunun doğru cevabı neymiş. 

Sorunun Doğru Cevabı: 10 

Tıpkı önceki sepette kaç tane yumurta var sorusunun cevabı gibi bu sorunun doğru cevabı da 10. Aşağıda yer alan sayaca 10 rakamını girdiğiniz zaman sorunun doğru cevabını bulmuş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu sorunun doğru cevabı da böyle kolay. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyun çok basit. İlk adım soruları iyi oku ve özellikle soru cümlesine dikkat et. İkinci adım ekranda hareket eden her nesneye dikkatle bak. Son olarak da bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting