Gündelik Hayat

Bedelli Askerlikte Ziyaretçi Var mı? Ziyaretçi Gelebilir mi?

Bedelli askerlikte ziyaret var mı? Bedelli askerlik sırasında erlere ziyaretçi gelebilir mi? Daha önceki yazılarımızda bedelli askerlikle ilgili çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca bedelli askerlikte ziyaret var mı sorusundan söz edeceğiz.

Bedelli Askerlikte Ziyaretçi Var mı?

Bedelli askerlik sırasında ziyaretçisi gelen erler belirlenen saatler içerisinde ziyaretçilerini kabul edebilirler. Bedelli askerelere de uzun dönem askerler gibi ziyaretçi gelebilir. Ziyaretçisi gelen erler, ziyaretçilerini nizamiyede karılayabilir, yine belirlenen saat ve yerler arasında ziyaretçileriyle vakit geçirebilirler. Ziyaretçisi gelen erler, nizamiyeye gitmek için komutanlarından izin almak zorundadırlar. Komutanlarınızı haberdar etmediğiniz taktirde içtima saatlerinde yok sayılır ve bu durumda problem yaşayabilirsiniz. Ayrıca ziyaretçilerinizle gelmeden önce haberleşmeniz faydalı olacaktır. Öte yandan ziyaretçilerle ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur. Yani bir erin askerlik yaptığı 26 gün boyunca ziyaretçisi gelebilir. Ancak ziyaretçiler, belirlenen saatlerde gelmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds