Biyografi

Begüm Çamlı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Nereli? Evli mi?

Begüm Çamlı kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Begüm Çamlı’dan söz edeceğiz.

Begüm Çamlı Kimdir?

  • Sunucu.

27 Eylül 1993 İstanbul doğumlu Begüm Çamlı, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Fakültesi’nde tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından çeşitli özel kurumlarda görev alan Begüm Çamlı, aynı zamanda Dialog İletişim’de spikerlik ve diksiyon üzerine eğitimler almış; akabinde çeşitli medya kuruluşlarında muhabir ve spiker olarak görev almıştır. Başarılı sunucu Begüm Çamlı, 2021 yılından beri Haber Global’de sunucu ve spiker olarak görev almaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı sunucu Begüm Çamlı 1.66 m boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Begüm Çamlı, sunuculuk çalışmalarına Haber Global ekranlarında devam etmektedir. Başarılı sunucu Begüm Çamlı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografi.biz, Begüm Çamlı, erişim tarihi: 16 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.