Biyografi

Öncil Aktarıcı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Öncil Aktarıcı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Öncil Aktarıcı’dan söz edeceğiz.

Öncil Aktarıcı Kimdir?

  • Oyuncu.

1986 doğumlu olan Öncil Aktarıcı, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tamamlamış; oyunculuk eğitimlerini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezinde almıştır. Bu zamana kadar Benim Adım Osman, Komik Bir Aşk Hikayesi, Aşk Kaç Beden Giyer, Ağlama Anne gibi projelerde rol alan Öncil Aktarıcı, aynı zamanda çeşitli tiyatro oyunlarında da oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Öncil Aktarıcı 1.60 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Öncil Aktarıcı, oyunculuk çalışmalarına Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Esaret adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Öncil Aktarıcı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Öncil Aktarıcı, erişim tarihi: 5 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.