Begüm Topçu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Begüm Topçu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Begüm Topçu’dan söz edeceğiz.

Begüm Topçu Kimdir?

  • Oyuncu.

3 Haziran 1985 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Begüm Topçu, ilkokulunu Mimar Kemal İlkokulunda tamamladıktan sonra liseyi Seyranbağları Süper Lisesi’nde tamamlamıştır. Begüm Topçu, lisans eğitimini ise Hacettepe Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Lise yıllarından itibaren çeşitli tiyatro oyunlarında görev alan Begüm Topçu, bu zamana kadar Deniz Yıldızı, Aşkların En Güzeli ve Kınacılar Konağı gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Başarılı oyuncu ayrıca 2014 yılında meslektaşı Cantuğ Turay ile dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliğinden Masal adında bir kızları dünyaya gelmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Yusuf Kenan Çalık Kimdir? Hangi Takımlıdır?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Begüm Topçu 1.58 cm boyundadır ve 45 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Begüm Topçu, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Begüm Topçu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası ve kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Sinem Reyhan Kıroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Begüm Topçu ile İlgili Aramalar

Google’da Begüm Topçu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Begüm Topçu Kimdir? Begüm Topçu kiminle evli? Cantuğ Turay Kaç Yaşında? Deniz Yıldızı dizisi Melih kim?, Begüm Topçu kimdir Begüm Topçu eşi Begüm Topçu Cantuğ Turay Düğün Begüm Topçu Turay eşi Begüm Topçu dizileri Begüm Topçu kızı Begüm Topçu çocuğu Cantuğ turay Instagram

İlginizi Çekebilir:  Alican Okumuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara