Biyografi

Tolga Sala Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Tolga Sala kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tolga Sala’dan söz edeceğiz.

Tolga Sala Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Temmuz 1989 tarihinde dünyaya gelen Tolga Sala, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul adlı dizide Hamza Alp rolünü canlandıran Tolga Sala, aynı zamanda Lale Devri ve Yer Gök Aşk dizilerinde de görev almıştır. Başarılı oyuncu Tolga Sala, ayrıca Çukur dizisinde de görev almış, bu dizide Cemil rolünde oynamıştır. Tolga Sala, son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma adlı dizide Kurban Kırbaçlı karakterini oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Tolga Sala 1.76 cm boyundadır ve 74 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Tolga Sala, aktif olarak oyunculuk kariyerine devam etmektedir. Başarılı oyuncu Tolga Sala hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmakta gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Tolga Sala ile İlgili Aramalar

Google’da Tolga Sala ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Tolga Sala, Yasak Elma Tolga Sala boy Tolga Sala Melisa Aslı Pamuk Tolga Sala kimdir Tolga Sala Çukur Tolga Sala yaş Tolga Sala Diriliş Ertuğrul Tolga Sala sevgilisi, tolga sala aslen nereli, tolga sala boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.