Biyografi

Begüm Yücel Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Begüm Yücel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Begüm Yücel’den söz edeceğiz.

Begüm Yücel Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları’nın sahibi olan Enver Yücel ve Semra Yücelin kızı olan Begüm Yücel, 7 Eylül 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sey Vakfını, anne ve babası adına abisi ile birlikte kurmuşlardır. Burada yardıma muhtaç, gelir düzeyi düşük çocuklara yardım faaliyetlerinde bulunmaktadırlar. Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık alanında üniversite eğitimini tamamlamış ardından Amerika’da eğitimler alarak çalışmalarını sürdürmüştür.

2012 yılında Doğuş Cabakcor ile evlenmiş fakat 2020 yılında boşanmıştır. Aslan ve Kaplan adında iki çocuğu vardır. Neden ayrıldıkları konusunu ise cevapsız bırakmayı tercih etmiştir. Şu an sakin ve sıradan bir hayat yaşadığını dile getiren Yücel, çocukları ile vakit geçirmekte ve vakıf işleri ile ilgilenmektedir. Seyahat etmeyi de seven Yücel, vakti olduğu müddetçe Amerika’ya gitmektedir. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Begüm Yücel hakkında merak edilen kardeşi var mı, sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi