Saadet Özsırkıntı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Saadet Özsırkıntı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca O Ses Türkiye’nin sunuculuğunu yaptığı zamanlarda sevilen ve tanınan ardından Survivor’ın da sunuculuğunu yapan Saadet Özsırkıntı’dan söz edeceğiz.

Saadet Özsırkıntı Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

12 Mayıs 1990’da dünyaya gelmiştir, 31 yaşındadır. Aslen Adanalıdır. Sevgilisinin olup olmadığı ve boyu ve sevgili da oldukça merak edilmektedir. Saadet Özsırkıntı’nın boyu 1,69’dur. 52 kilodur. Hayali hep sunucu ve oyuncu olmak isteyen Saadet, Maltepe Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur. Estetiksiz hali merak konusu olan ve estetik yapıp yaptırmadığı sorulan ünlü sunucu, estetiğin olmadığını söylemektedir. Evli ya da nişanlı olmayan Özsırkıntı’nın sevgilisi de yoktur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Saadet Özsırkıntı, sosyal medyadan da çalışmalarda da bulunmaktadır. Sosyal medya fenomeni Saadet Özsırkıntı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.