Teknoloji

beIN Connect Tek Maç Satın Alma Nasıl Yapılır?

Digiturk abonelerine fırsat sunmaya devam ederken bir yandan da tek seferlik maç izleme avantajından faydalanmak isteyenlere de imkân tanımaktadır. Özellikle bu hizmetini beIN Connect Tek Maç Satın Alma şeklinde yayınlayan platform, birkaç adım içerisinde hizmetten faydalanmanızı mümkün kılıyor.

Öncelikle bu fırsattan faydalanmak istiyorsanız onlineislemler.digiturk.com.tr adresine giriş yaparak karşınıza çıkan bölümden ‘’İzle-Öde’’ menüsünü takip ederek satın alma işlemini gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bu adımdan sonra tek maç satın alma işlemi gerçekleşerek dilediğiniz maçı hemen seyredebilirsiniz. Bunun yanında Digiturk 204, 205 ve HD servislerini zaten kullanıyorsanız 277 adresli taraftar kanalından da satın alım yapabilirsiniz.

Digiturk, beIN Connect platformu sayesinde sadece maç izlemeyi değil binlerce dizi ve film seçeneklerini de kullanıcılarına sunmaktadır. Dilediğiniz bütün içerikleri buradan bularak izlemeye başlayabilir, harika bir seyir keyfi yaşayabilirsiniz. Bu seçeneklerin her birinden faydalanmak içinse deneme üyeliğini başlatabilir ya da direkt olarak aylık abone paketlerinden satın alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds