Teknoloji

beIN Connect 15 Gün Deneme İptali Nasıl Yapılır?

beIN Connect uygulamasını kullanmaya yeni başlayan kişiler bazı durumlardan ötürü deneme üyeliğini iptal etmek isteyebiliyorlar. Özellikle bu durum karşısında kolay adımlar sunan platform, birkaç hamlede deneme üyeliğinizi sonlandırabilmektedir

beIN Connect üzerinden 15 günlük deneme fırsatından yararlandıysanız ve bu işlemi iptal etmek istiyorsanız bunu üç farklı yoldan çözebilirsiniz. Oldukça kolay olan bu işlemi alt bölümde kalan maddeleri takip ederek tamamlayabilirsiniz.

  1. Deneme üyeliğinizi iptal etmek için Digiturk Müşteri Hizmetlerine bağlanarak durumu anlatabilir, deneme sürümünü iptal etmek ve devam etmek istemediğinizi iletebilirsiniz. Bu durumda ilgili kişiler üyeliğinizi aynı anda sonlandıracaktır.
  2. Platforma internet üzerinden giriş yaptıktan sonra Chat bölümü tarafıyla iletişime geçerek durumu izah edebilirsiniz.
  3. Son olarak beIN Connect üyeliğinize giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan Profilim bölgesinden Paketlerim alanına girebilir, deneme üyeliğinizi kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Belirttiğimiz üç farklı adımdan istediğinizi kullanarak beIN Connect 15 Gün Deneme İptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds