Teknoloji

beIN Connect Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

beIN CONNECT, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden yerli veya yabancı bütün seçenekleri bünyesinde barındırarak izlemenizi sağlayan bir hizmettir. 7/24 aktif olarak destek sağlayan uygulama Digiturk Portal’dan erişilebilmek üzerine kurulmuştur. 1000’den fazla film ve yayın akışın sahip olmasına rağmen bazı kullanıcılar üyeliklerini iptal ettirmek isteyebiliyorlar. Bu yazımızda bu noktaya değinerek beIN CONNECT Üyelik İptalini nasıl yapacağınızı göstereceğiz.

beIN CONNECT üzerinden üyelik iptali yapmak istiyorsanız bunun iki farklı yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

1- Aktif olarak kullandığınız Digiturk üyeliğiniz bulunmaktaysa:

Digiturk’un Müşteri Hizmetlerine kolaylıkla bağlanabilir ve durum hakkında üyeliğinizi iptal ettirmek istediğinizden söz edebilirsiniz. Bundan sonra direkt olarak işlemler başlayacak ve üyeliğiniz iptal edilecektir.

2- Digiturk üyelik hakkında hiçbir veriniz ve üyeliğiniz bulunmuyorsa:

Aylık paketinizi yenilemek için beIN CONNECT’e giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan Profilim sekmesine tıklayınız. Buradan ‘’Paketlerim’’ bölümüne girerek üyeliği iptal ete tıklayıp aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bunun yanında kısayol olarak sitenin Chat desteğinden de yardım alabilmeniz mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.