Biyografi

Bekir Sıtkı Aslan Kimdir? Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Bekir Sıtkı Aslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kim, annesi babası kardeşleri? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bekir Sıtkı Aslan’dan söz edeceğiz.

Bekir Sıtkı Aslan Kimdir?

  • Tıp doktoru.

1954 tarihinde Adıyaman’da dünyaya gelen Bekir Sıtkı Aslan, Adıyaman Cumhuriyet İlkokulu’ndan mezun olduktan sonra TED Ankara Kolejini bitirmiştir. Bekir Sıtkı Aslan, lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. Aslan ayrıca Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimlerini tamamlamıştır. Askerlik görevini GATA’da tamamlamıştır. Sonrasında TOBB Ekonomi Teknoloji Üniversitesi Hastanesinde ve LİV Ankara Hastanesinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Göz konusunda üretim faaliyetlerinde bulunan kimi uluslararası şirketlerine klinik danışmanlık yapmaktadır. Çok sayıda ulusal ve uluslararası toplantıda konuşma ve toplantı yöneticiliği yapmıştır. Okuma-konuşma seviyesinde İngilizce; okuma düzeyinde Fransızca bilen Bekir Sıtkı Aslan, evli ve iki çocuk babasıdır.

Sosyal medya hesaplarından da paylaşımlar yapan Bekir Sıtkı Aslan, siyasi kariyerine de devam etmektedir. Bekir Sıtkı Aslan hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds