Sağlık

Beklazon Krem Mantara İyi Gelir mi?

Beklazon krem başta egzama olmak üzere deri hastalıklarının tedavisinde kullanılır. Losyon ve pomad formunda kullanılan bu krem tedavide aktif ve önemli rol oynar. Ancak Beklazon krem mantara iyi gelmez. Prospektüsünde mantar tedavisi ile ilgili hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Durum böyle olunca yanlış tedavi sebebiyle mantar rahatsızlığınızın daha da artarak yayılmasına sebebiyet verebilirsiniz.

Mantar tedavisi için özel olarak üretilmiş olan kremlerde bile onlarca farklı çeşit bulunmaktadır. Çünkü mantar ısrarcı ve tedavisi nispeten zor bir deri rahatsızlığıdır. Durum böyle olunca Beklazon krem gibi alakasız ilaçları derinizin üzerine uygulamanız halinde bölgeyi daha da fazla nemlendirerek hastalığı şiddetlendirebilirsiniz. Mantar rahatsızlığınız bulunuyor ise, aile hekiminize ya da eczacınıza danışarak detaylı bilgi alın ve sadece tavsiye edilen tedaviyi kullanınız. Bazı durumlarda doktorunuz sizi dermatologa da sevk edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi