Belde Yeke Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Belde Yeke kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Belde Yeke’den söz edeceğiz.

Belde Yeke Kimdir?

  • Oyuncu.

1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Belde Yeke, oyunculuk çalışmalarını Filiz Çelik Menajerlik bünyesinde sürdürmektedir. Oyunculuk eğitimlerini tamamladıktan sonra Zalim İstanbul adlı dizide rol alan Belde Yeke, son olarak TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda adlı dizide Azra karakterine can vermiştir. Başarılı ve güzel oyuncu Belde Yeke, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Yılmaz Özdil Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Belde Yeke 1.70 m boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Belde Yeke, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Belde Yeke hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  YouTube Fenomeni Selen Teksöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Belde Yeke ile İlgili Aramalar

Google’da Belde Yeke ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; belde yeke boy belde yeke yaş belde yeke instagram belde yeke kimdir belde yeke sevgilisi belde yeke boyu belde yeke doğum günü belde yeke nereli

İlginizi Çekebilir:  Gizem Çıracı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara